نحوه تحویل سفارش گذاری ماژول

لطفا توجه فرمایید کلیه سفارشات داخل سایت طی 24 الی 72 ساعت کاری پردازش و لایسنس و به ایمیل شما ارسال می شود و بعد از خرید قابل دانلود نیست.

پشتیبانی اپن کارت

در رابطه با این محصول سوالی دارید؟ وارد بخش کاربری شوید و تیکت ارسال کنید

ناحیه کاربری

ماژول اخبار داینامیکی برای اپن کارت

شاید بعضا برای شما هم پیش آمده که خواسته اید آخرین اخبار بلاگ خود یا هر سایت دیگری را در فروشگاه خود به نمایش درآورید و برای این کار مجبور شده اید با استفاده از ماژول های اخبار آن ها را کپی کرده و در قسمت اخبار فروشگاه خود به نمایش در آورید. اما اکنون تیم اپن کارت فارسی ماژولی را برای شما عزیزان معرفی می نماید که با استفاده از آن به راحتی می توانید اخبار بلاگ خود یا هر سایت دیگری را به شکل داینامیک و زیبای در فروشگاه خود به نمایش درآورید. روند کار این ماژول به این شکل است که شما لینک rss یا همان خبرخوان بلاگ خود یا هر سایت دلخواه دیگر را در آدرس فید ماژول قرار داده و ماژول آخرین مطالب آن بلاگ را به شکل زیبا به نمایش در می آورد. دقت نمایید در این ماژول شما نمی توانید اخبار را داخل فروشگاه منتشر نمایید و اخبار با استفاده از لینک rss به نمایش در می آیند.

توجه: دقت شود که قبل از خرید ماژول حتما از نصب بودن لودر سورس گاردین بر روی هاست خود مطمئن شوید جهت مطمئن شدن از هاستینگ خود سوال فرمایید. در صورت نصب نبودن لودر سورس گاردین ماژول برای شما قابل نصب نخواهد بود.


گزینه های موجود

قیمت محصول 0تومان
  • مدل کالا: news1
  • موجودی:
  • قیمت بدون مالیات: 0تومان


کالاهای مرتبط