مطالب

افزونه تبدیل متن های عملیات با دکمه های زیبا در پنل مدیریت برای OpenCart

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

Admin Replace Text By Button Module

مطمئنا داشتن ظاهر زیبا در پنل مدیریت نیز برای بسیاری از افراد مهم و حائز اهمیت بوده و سعی می کنند تا به هر شکلی که می توانند به زیباتر شدن آن بیافزایند. حال قصد داریم تا افزونه ای را به شما عزیزان معرفی نموده که با نصب آن تمامی دکمه های که در پنل مدیریت شما تنها به شکل یک کلمه و به صورت متن آن هم بدون هیچ گونه افکت و یا تصویری قرار دارند را با دکمه های همچون سایر دکمه های پنل مدیریت تعویض نمایید. شما کاربران عزیز می توانید در ادامه این ماژول را به صورت رایگان از سایت اپن کارت دریافت و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

ارسال یک نظر (0)

ماژول معرفی به دوستان برای OpenCart

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

Tell A Friend Module

 

مطمئنا راه های زیادی همچون تبلیغ در سایت های مختلف و به روش های گوناگون، استفاده از سئو، استفاده از ایمیل های تبلیغاتی و... برای معرفی فروشگاه به کاربران وجود داشته که می توانند در موفقیت فروشگاه تاثیرگذار باشند. اما شاید یکی از روش های متدوال معرفی فروشگاه از طریق کاربران آن بوده که می تواند موثر واقع شود حال به خاطر همین قصد داریم تا ماژول مفید و کاربردی را به شما عزیزان معرفی نموده که از طریق آن بتوانید فروشگاه خود را به کاربران معرفی نمایید. ماژول معرفی به دوستان که در ادامه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است این امکان را برای شما فراهم می آورد تا کاربرانتان را قادر ساخته تا فروشگاه شما را به دوستانشان معرفی نموده و باعث پیشرفت فروشگاه شما و افزایش بازدیدتان شوند. شما کاربران عزیز می توانید در ادامه این ماژول مفید و کاربردی را به صورت رایگان از سایت اپن کارت دریافت نموده و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

ارسال یک نظر (0)

افزونه (VQMod) برای نمایش درصد تخفیف محصولات ویژه

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

Percent Module

شاید بعضا برای شما هم پیش آمده که خواسته اید تخفیف محصولات ویژه ی خود را به صورت درصد برای کاربران خود به نمایش درآورید اما موفق به انجام این کار نشده اید. اما اکنون قصد داریم تا افزونه ای را به شما نشان داده که پس از درج قیمت جدید محصول در تمامی صفحات فروشگاه برای آن محصول مقدار درصد تخفیف نیز به صورت درصدی به نمایش درآید. این افزونه که از نوع ویکیومد (VQMod) می باشد به راحتی بر روی فروشگاه نصب شده و به صورت خودکار میزان درصد تخفیف را برحسب قیمت جدید محاسبه کرده و به نمایش در می آورد.

برای دریافت این افزونه و روش نصب آن به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

ارسال یک نظر (0)

نمایش متحرک آخرین اخبار سایت با ماژول News Ticker

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

News Ticker Module


در روند ادامه ی ارائه ی ماژول های کاربردی برای شما کاربران عزیز قصد داریم تا بار دیگر ماژول کاربردی و جذابی را برای شما کاربران عزیز ارائه نموده تا شما را در داشتن یک فروشگاه حرفه ای و زیبا یاری نماییم. ماژولی که اکنون قصد معرفی آن را داریم ماژولی است که با استفاده از آن می توانید آخرین اخبار خود را به صورت متحرک و زیبا در بالای سایت به نمایش در آورید. این ماژول فوق العاده که امکان نمایش متن در دو حال مختلف و زیبا را داشته در ادامه به صورت رایگان و کاملا فارسی آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید در ادامه آن را دریافت و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

 

ارسال یک نظر (0)

ماژول کاملا فارسی برچسب ها برای OpenCart v1.5.1.3

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

ماژول برچسب ها

در دنیای بزرگ مجازی، گاهی یافتن برخی از کلمات دشوار و نتایج یافته شده توسط موتور های جستجو گر، باب میل کاربران نخواهد بود. البته این مشکل در این روزها با ارائه تکنیک های جدید، تا حدودی در میان طراحان وب برطرف شده است و با ارائه روش های مناسب سعی در حل این مشکلات شده است. استفاده از Tag یا همان برچسب زنی، یکی از همین روش هاست. در این روش کلمات کلیدی هر مطلب به عنوان برچسب آن مطلب شناخته می شود که با جستجوی آن ها می توان به محصول مورد نظر دست یافت. یکی از امکانات جذاب اپن کارت فارسی، داشتن برچسب کالاست که به مدیر فروشگاه این امکان را می دهد، محصولات خود را با برچسب زنی مناسب، به روشی مطلوب به موتور جستجو معرفی کند و بازدید کننده ی بیشتری را برای محصولات خود جذب نماید. این امکان به صورت پیش فرض بر روی اپن کارت نصب بوده و در موقع ویرایش یا اضافه نمودن محصول در آخرین پارامتر اضافه شده است. اما هدف از ارائه این ماژول نمایش این برچسب ها در صفحه اول و شناسایی سریع تر این محصولات هم از دید بازدیدکننده و هم از دید موتور جستجوگر می باشد.

ارسال یک نظر (0)