مطالب

ماژول حساب کاربری به همراه آیکون برای OpenCart v1.5.1.3

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 Account Icon Module

پس از ارائه ی ماژول های رایگان جذاب و کاربردی و استقبال شما عزیزان از این حرکت گروه اپن کارت تصمیم گرفته تا ماژول های بیشتری را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهد یکی از این ماژول های زیبا که اکنون برای شما عزیزان آماده گردیده ماژول حساب کاربری زیبای است که با داشتن آیکون های زیبا می تواند زیبای خاصی به فروشگاه شما اضافه نمایید. شما کاربران عزیز می توانید این ماژول زیبا و جذاب را در ادامه به صورت رایگان از سایت اپن کارت دریافت و به راحتی بر روی فروشگاه خود نصب نموده و حتی به راحتی تصاویر ان را نیز مطابق با سلیقه ی خود تعویض نمایید. برای دریافت ماژول و آموزش نصب آن به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

 

ارسال یک نظر (0)

افزونه (VQMod) برای تبدیل مقدار صفر تومان به رایگان

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

Price Free For Zero Amount

شاید بعضا شما هم قصد اين را داشته و داريد که محصولی را در فروشگاه خود به صورت رايگان ارائه نماييد و همان طور که می دانيد برای اين کار قيمت محصول را برابر با صفر قرار می دهيد اما از آنجايی که در يک فروشگاه حرفه ای همواره به جای مقدار صفر عبارت رايگان را درج می نمايند پس زيبا است که شما نيز اين عبارت را برای محصولات رايگان خود درج نماييد ولی از آنجایی که اين امکان در اپن کارت وجود ندارد قصد داريم تا افزونه ای را به شما عزيزان معرفی کرده که با نصب آن می توانيد به جای مقدار صفر تومان عبارت رايگان را در فروشگاه خود به نمايش در آوريد. اين افزونه که می تواند برای بسياری از افراد مفيد واقع شود در ادامه به صورت رايگان در اختيار شما عزيزان قرار گرفته که می توانيد آن را دريافت و بر روی فروشگاه خود نصب نماييد.

ارسال یک نظر (0)

ماژول حدف اعداد در ماژول دسته بندی ها برای OpenCart v1.5.1.3

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 Remove Count

همواره یکی از مشکلات کاربران اپن کارت این بوده که قصد داشته اند تا برای زیبای سایت و فروشگاه خود در ماژول دسته بندی های سایت تعداد زیر مجموعه های دسته بندی ها به نمایش درنیاید ولی در انجام این عمل ناموفق بوده اند. اما اکنون گروه پرتوان اپن کارت قصد دارد تا به معرفی ماژولی مفید و کاربردی برای شما دوستان عزیز پرداخته که با نصب آن بتوانید به راحتی از نمایش این اعداد در سایت خود جلوگیری کرده و زیبای خاصی به فروشگاه خود بخشید. این ماژول کاربردی که در ادامه به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است به راحتی قادر بوده تا اعداد زیر مجموعه ها را به صورت کامل حدف نموده به طوری که هیچ اثری از آن ها در این ماژول باقی نماند.
در ادامه این نکته نیز قابل ذکر بوده که این ماژول با انجام این عمل در سرعت بارگذاری و لود شدن فروشگاه شما نیز تاثیر مستقیمی گذاشته و باعث می شود تا فروشگاه شما با سرعتی بیش از گذشته بارگذاری و لود شود در ضمن به شما عزیزان این مژده را داده که به زودی چنین ماژولی نیز برای حذف اعداد از منوی بالا نیز برای شما عزیزان آماده خواهد شد.

ارسال یک نظر (0)

ماژول نظرسنجی فارسی اجاکس برای OpenCart

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 Ajax Pollاکنون باز هم وقت آن رسیده تا گروه پرتوان اپن کارت هدیه ای فوق العاده را به کاربران خود هدیه نماید همان طور که می دانید یکی از بزرگترین ضعف های سیستم فروشگاه ساز اپن کارت نداشتن ماژول نظرسنجی می باشد که همواره کاربران را آزار داده و آن ها را وادار نموده تا از نظر سنجی های سایت های همچون وبگذر و ... استفاده نموده که این مورد نیز خود باز نتوانسته جلوه ی زیبایی را به سایت بخشیده و کاربران و مدیر فروشگاه را نیز راضی نمی سازد. اما خوشحالیم که اکنون این مژده را به شما هموطنان عزیز داده که گروه اپن کارت به عنوان اولین تیم از تیم های پشتیبانی اپن کارت، نظرسنجی فوق العاده زیبا و کاملی را به نام Ajax Poll برای کاربران ارائه نموده که با فناوری اجاکس نوشته شده و به راحتی ماژول را به بخش ماژول های سایت اضافه نموده و کاربر را قادر ساخته تا به راحتی این ماژول را برای نظرسنجی های نامحدود ایجاد نموده و هر کدام را در صفحات مختلف فروشگاه نمایش داده و جلوه ی زیبایی را به فروشگاه خود بخشد. 

ارسال یک نظر (0)

افزونه (VQMod) گرفتن ورودی و خروجی اکسل از محصولات فروشگاه

نوشته شده توسط رضا. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 Import & Export Module

پس از آموزش کامل مدیریت VQMod در سایت رسمی اپن کارت فارسی، اکنون وقت آن رسیده است تا یکی از بهترین و کاربردی ترین امکانات اپن کارت را تقدیم حضور شما عزیزان کنیم.
در فروشگاه های بزرگ با محصولات زیاد، امکان گرفتن خروجی یا ورودی از طریق یک فایل XLS (اکسل) امری حیاتی و مهم به شمار می آید. در حقیقت با این امر علاوه بر داشتن لیست محصولات در قالب فایل اکسل، شما می توانید با سرعت هر چه بیشتر به ویرایش محصولات بپردازید. 
اسکریپت VQMod ورود و صدور اکسل از محصولات، برای نسخه 1.5.1 اپن کارت فارسی، یکی از بهترین افزونه های موجود برای انجام این امر است. این اسکریپت از کلیه محصولات، دسته بندی ها و آپشن های محصولات به صورت یک فایل اکسل، خروجی و ورودی می دهد.

نیازمندی ها و محدودیت ها:
- این ماژول تنها از یک زبان که در سیستم مدیریت فعال است پشتیبانی می کند.
- حافظه رم هاستینگ برای انجام این کار باید به اندازه کافی قوی باشد. برای مثال برای فروشگاهی با 13500 محصول و 300 دسته بندی، حجم فایل اکسل حدود 9 مگابایت می شود و حافظه ای که برای خروجی مصرف می کند، 13 مگابایت و حافظه ای که برای ورودی فایل مصرف می کند، 355 مگابایت است. در حقیقت این اسکریپت با تنظیمات php هاستینگ نظیر حافظه رم 512، حداکثر ارسال پست 16 مگابایت، و حداکثر سایز آپلود 16 مگابایت، به خوبی سازگار است. لازم به ذکر است هر هاستینگی از چنین قدرتی و منبعی برخوردار نخواهد بود و در صورتی که با خطای خاصی رو به رو شدید، محدودیت هاست است.

ارسال یک نظر (0)