مطالب

نسخه تجاری ماژول درگاه بانک سامان برای OpenCart v1.5.x.x

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

Saman Bank Module

تیم اپن کارت برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا نسخه تجاری ماژول درگاه بانک سامان را که به صورت کامل توسط تیم اپن کارت فارسی نوشته شده به صورت تجاری منتشر نماید. این ماژول نیز همچون سایر ماژول های درگاه های بانکی گروه اپن کارت به صورت کامل تست گردیده و اکنون آماده ی ارائه می باشد. شما عزیزان می توانید در ادامه این ماژول فوق العاده مفید و کاربردی را که بی شک برای هر فروشگاهی ضروری و لازم بوده را به صورت تجاری تهیه فرمایید و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید. لازم به ذکر است این درگاه با نسخه جدید وب سرویس بانک سامان که اواخر سال 91 ارائه شده بود، کاملا سازگار است.

 

ارسال یک نظر (0)

پکیج کاملا فارسی مدیریت اسکریپت های VQMod برای OpenCart v1.5.1.3

نوشته شده توسط رضا. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

VQMod Manager

در آموزش های گذشته سعی بر آن شد تا کامل ترین آموزش VQMod را به شما عزیزان تقدیم کنیم. با توجه به روندی که اپن کارت فارسی در پیش گرفته است، در هر مرحله، پس از تکمیل نمودن یک مبحث آموزشی، از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده خواهد نمود و این امر باعث می شود مباحث مرور و علاوه بر آن کاربران با امکانات کامل و ابزار صحیح، اقدام به نصب افزونه ها کنند. همانطور که بیان شد، اپن کارت تنها سیستم متن باز جهانی است که عملا از VQMod در ساختار خود استفاده نموده است و از این جهت خود را با رقیبانش متمایز ساخته است. VQMod یک امکان بی نظیر برای تغییر در هسته، بدون دستکاری کردن آن، به شکل مجازی است که بهترین امکانات ممکن را در اختیار کاربران قرار می دهد. از طرفی دیگر، با VQMod افزونه ها و امکاناتی نوشته شده است که بسیار کاربردی و لازمه هر سیستم فروشگاهی می باشد. ما نیز قصد داریم، با معرفی امکان جدیدی تحت عنوان سیستم مدیریت VQMod امکانی را برای شما عزیزان فرآهم آوریم  تا مدیریت بخش VQMod در CMS فروشگاهی خود را به عهده داشته باشید و در صورت نیاز، به فعال یا غیر فعال کردن هر بخش، به راحتی به اهداف خود برسید.

قابلیت های کلیدی افزونه فارسی مدیریت VQMod :
- نمایش اطلاعات فایل های VQMod نصب شده از قبیل نام،توضیحات،نویسنده،ورژن،ورژن VQMod مورد نیاز و وضعیت آن بر روی اپن کارت

- امکان آپلود اسکریپت های جدید XML یا حذف اسکریپت های نصب شده 
- بررسی صحت عمکرد اسکریپت XML آپلود شده در سیستم
- نصب یا خارج سازی از وضعیت نصب شده اسکریپت های VQMod
- امکان گرفتن پشتیبان از اسکریپت های VQMod
- نمایش فایل های موجود در کش VQMod و امکان پاک سازی کش ها
- نمایش و یا حذف لاگ های خطای ایجاد شده توسط VQMod 
- کاملا بی اثر بر روی هسته اپن کارت اصلی و 100 درصد قابل جابه جا شدن
- و ... 

ارسال یک نظر (0)

ماژول صفحه کلید مجازی فوق العاده کامل برای OpenCart v1.5.1.3

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

JQuery Virtual Keyboard

از آنجایی که امروزه بحث امنیت برای تمامی افراد یکی از مهم ترین مبحث ها به شمار می رود تمامی وب سایت ها و یا فروشگاه ها همواره سعی می کنند تا با استفاده از روش های این مبحث را هم برای خود و هم برای کاربرانشان به روش های مختلف ایجاد نموده و آسودگی کاربرانشان را فراهم نمایند. حال یکی از این مواردی که اکثر افراد برای کاربرانشان در نظر می گیرند استفاده از صفحه کلید مجازی برای قسمت های مختلف سایت یا فروشگاه بوده تا کاربران با استفاده از آن بتوانند فیلد های ورودی را پر نموده و از هک شدن پسورد های خود توسط تروجان ها و یا کیلاگر های که ممکن است بر روی سیستمشان موجود باشد نجات یابند. اکنون تیم اپن کارت قصد دارد تا ماژول صفحه کلید مجازی کامل و مفیدی را برای شما عزیزان ارائه نموده تا بتوانید با نصب آن بر روی فروشگاه خود و تنظیم نمودن آن برای قسمت های مختلف کاربرانتان را در آسودگی خیال از بابت لو رفتن پسورد حساب کاربریشان نجات دهید. JQuery Virtual Keyboard که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است از ویژگی های بسیار جالبی همچون نمایش صفحه کلید کامل عینا شبیه به صفحه کلید واقعی، امکان تبدیل صفحه کلید به زبان های مختلفی از جمله زبان شیرین فارسی، امکان تغییر سایز صفحه کلید و ... برخوردار بوده که بی شک می توان آن را بهترین صفحه کلید مجازی دانست که تاکنون منتشر گردیده است.

ارسال یک نظر (0)

ماژول کاملا فارسی ورود به سایت برای OpenCart v1.5.1.3

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

Login Module

 

در ادامه ی روند ارائه ی ماژول های رایگان، فارسی و پرطرفدار سعی کردیم تا یکی دیگر از ماژول های پرطرفدار را به صورت کاملا فارسی برای شما عزیزان آماده و در اختیارتان قرار دهیم. ماژولی که اکنون توسط تیم اپن کارت در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است ماژول ورود به سایت یا همان حساب کاربری می باشد که به صورت جدا می توانید آن را در هر صفحه و یا در هر موقعیت از فروشگاه خود قرار داده و هم ورود کاربران به سایت را تسریع بخشیده و هم عضویت برای کاربران جدید را راحتتر سازید. Login Module که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است به صورت کامل فارسی بوده و شما عزیزان می توانید به راحتی آن را بر روی نسخه ی آخر فروشگاه ساز قدرتمند اپن کارت یعنی نسخه ی 1.5.1.3 نصب نمایید.
در ادامه خوشحالیم این مژده را به شما عزیزان داده که به زودی ماژول های کاربردی تر و خدمات جذاب تری از سوی تیم اپن کارت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

ارسال یک نظر (0)

دانلود افزونه اجاکسی کردن Search در اپن کارت فارسی

نوشته شده توسط رضا. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 ajax Search

اپن کارت فارسی همواره در بخش های مختلف فروشگاه سعی در ایجاد سهولت و زیباسازی هرچه بیشتر فروشگاه دارد. یکی از تکنولوژی های جدیدی که اخیرا از سال 2009 در اکثر سایت های حرفه ای دیده می شد، اجاکسی کردن بخش جستجو (Live Search) به شکلی بود که هنگام نوشتن کلمات، نتایج همان لحظه در زیر جعبه جست و جو به نمایش در می آمد. نبود این امکان در اپن کارت فارسی همواره دیده شده و از طریق افزونه ای که در ادامه روش استفاده از آن را آموزش خواهیم داد، به تفصیل شرح داده خواهد شد....
هم اکنون آخرین نسخه از ماژول جستجو را قصد داریم در اختیار شما عزیزان به صورت رایگان و فارسی قرار دهیم. این ماژول با نسخه های 1.5.1 سازگار بوده و از کارایی بالایی برخوردار است.برای نصب این ماژول لازم است که قبل از هر چیز حتما نکات آموزشی نصب را به دقت بخوانید تا به مشکلی برنخورید....

ارسال یک نظر (0)