مطالب

دانلود قالب زیبا و کاملا فارسی Black Justin 2

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

Black Justin 2

 با استقبال شما کاربران عزیز از قالب های فارسی گروه اپن کارت فارسی تصمیم گرفته ایم تا جدیدترین قالب های منتشر شده و رایگان را فارسی سازی کرده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. حال در ادامه ی این روند قصد داریم تا قالب زیبا و جذاب دیگری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. قالب زیبا و جذاب Black Justin 2 که به تازگی منتشر شده است بلافاصله توسط تیم اپن کارت فارسی، فارسی سازی شده و اکنون به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. شما کاربران می توانید در ادامه این قالب زیبا و جذاب را به صورت رایگان از سایت اپن کارت فارسی دریافت و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

 

ارسال یک نظر (0)

دانلود قالب زیبا و کاملا فارسی ThemeGlobal

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

ThemeGlobal

در پست های گذشته قالب های فارسی زیبا و جذابی را ارائه نموده که با استقبال شما کاربران عزیز روبه رو شد. حال قصد داریم تا قالب زیبا و کاملا فارسی دیگری را به شما عزیزان هدیه نماییم که بی شک بهترین قالب رایگان منتشر شده برای فروشگاه ساز اپن کارت می باشد که برای اولین بار توسط نماینده و پشتیبان رسمی اپن کارت فارسی به صورت کاملا حرفه ای فارسی سازی شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. قالب ThemeGlobal دارای قابلیت های جذابی همچون ماژول اسلایدشو اختصاصی و زیبا و داشتن ماژول نمایش درگاه ها پرداخت فروشگاه در پایین فروشگاه بوده که آن را از سایر قالب های رایگان ارائه شده متمایز ساخته است. شما کاربران عزیز می توانید این قالب زیبا و جذاب را در ادامه و به صورت کاملا رایگان از سایت اپن کارت فارسی دریافت و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

ارسال یک نظر (0)

دانلود قالب زیبا و کاملا فارسی Green2

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

Green2

در ادامه ی روند ارائه ی قالب های فارسی و راست چین قصد داریم تا باز هم قالب زیبا و جذاب دیگری را به شما عزیزان معرفی و در اختیارتان قرار داده تا با نصب آن بر روی فروشگاه خود به زیبای فروشگاه خود افزوده و به پیشرفت فروشگاه خود کمک نمایید. قالبی که هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته Green2 نام داشته که دارای رنگ های زیبا و جذابی است که زیبای خاصی به آن بخشیده است. این قالب نیز همچون سایر قالب های گروه اپن کارت فارسی به صورت کامل فارسی سازی شده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

ارسال یک نظر (0)

دانلود قالب فوق العاده زیبا و کاملا فارسی Dark Modern

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

Dark Modern

با استقبال شما کاربران عزیز از قالب های ارائه شده توسط گروه اپن کارت سعی کردیم تا باز هم جدیدترین و زیباترین قالب های ارائه شده برای فروشگاه ساز پرتوان اپن کارت را به صورت کامل و حرفه ای فارسی سازی و راست چین نموده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اما قالبی که اکنون برای شما عزیزان آماده کرده ایم قالب زیبا و جذاب Dark Modern می باشد که از طرح های زیبای برخوردار بوده که رنگ های مختلف به صورت روشن و تیره به صورت خارق العاده زیبای در آن گنجاده شده که زیبای منحصر به فردی به آن بخشیده اند. شما کاربران عزیز می توانید در ادامه این قالب جذاب را به صورت کاملا رایگان از سایت اپن کارت فارسی دریافت و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

ارسال یک نظر (0)

دانلود قالب زیبا و کاملا فارسی Turkish Gray

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

Turkish Gray


در ادامه ی روند ارائه ی قالب های فارسی و راست چین شده ی حرفه ای به صورت رایگان قصد داریم تا بار دیگر قالب زیبا و جذاب دیگری را به شما عزیزان معرفی و در اختیارتان قرار دهیم.
Turkish Gray که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است قالب روشن و جذابی است که به صورت کامل و حرفه ای فارسی سازی شده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. شما کاربران عزیز می توانید این قالب زیبا را در ادامه به صورت رایگان دریافت و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

 

ارسال یک نظر (0)