مطالب

دانلود قالب زیبا و کاملا فارسی Color در 8 رنگ مختلف

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

Color

پس از ارائه ی دو قالب زیبا و کاملا فارسی که به صورت حرفه ای و براساس استاندارد های جهانی آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت سعی کردیم تا قالب زیبای دیگری را آماده و در اختیارتان قرار دهیم. قالب زیبای که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته قالب Color بوده که در 8 رنگ مختلف به صورت کامل فارسی شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است این قالب زیبا اکنون در رنگ های مشکی، قهوه ای، سبز، آبی، قرمز روشن، نارنجی و بنفش ارائه شده و شما کاربران عزیز می توانید بسته به سلیقه ی خود هر یک از تم های ذکر شده را دانلود و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید و زیبای خاص و جذابی را به فروشگاه خود اضافه نمایید. در ادامه خوشحالیم که این مژده را به شما عزیزان داده که به زودی قالب های زیبا و بیشتری آماده و به صورت رایگان و تجاری در اختیار شما عزیزان قرار خواهند گرفت.

ارسال یک نظر (0)

دانلود قالب جذاب، فوق العاده و کاملا فارسی YooColor

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

 YooColor

پس از ارائه ی قالب فوق العاده زیبای YooGlow و استقبال بی نظیر شما کاربران از این قالب تصمیم گرفتیم تا قالب های زیبای بیشتری را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اکنون تیم اپن کارت قصد دارد تا قالب زیبای دیگری را به شما عزیزان هدیه نموده تا با استفاده از آن بتوانید فروشگاه خود را به مراتب زیباتر ساخته و کاربران بیشتری را به سمت فروشگاه خود جذب نمایید. قالب فوق العاده ی YooColor که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است به صورت کامل فارسی سازی شده و مشکلات آن نیز برطرف گردیده تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن زیبای فروشگاه خود را چندین برابر نمایید. قالب YooColor که از رنگ بندی زیبا و جذابی برخوردار می باشد به صورت رایگان برای شما عزیزان آماده گردیده و هدیه ای است از سوی تیم اپن کارت به تمامی فارسی زبانان دنیا تا با استفاده از آن هم از دست قالب های که توسط افراد غیر حرفه ای طراحی یا ترجمه شده اند نجات یافته و هم کیفیت واقعی را درک نمایند.

در ادامه به شما عزیزان مژده داده که به زودی قالب های رایگان و تجاری فوق العاده زیبای از سوی تیم اپن کارت منتشر شده که شما عزیزان می توانید بسته به سلیقه ی خود از آن ها استفاده نموده و فروشگاه خود را زیبا و خاص سازید.

ارسال یک نظر (0)

دانلود قالب زیبا و کاملا فارسی YooGlow

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

YooGlow

اکنون وقت آن رسیده تا پس از ارائه ی ماژول های بی عیب و کاربردی که به صورت کاملا فارسی توسط تیم پر توان اپن کارت برای کاربران آماده گردید هدیه ی دیگری را آماده و به آن ها تقدیم نماییم. اما این بار گروه پرتوان اپن کارت قصد دارد تا قالب زیبا و جذابی را در اختیار شما عزیزن قرار داده که با استفاده از آن می توانید ظاهر فروشگاه خود را عوض نموده و زیبای و جلوه ای تازه ی را به فروشگاه خود هدیه نمایید. قالبی که اکنون در اختیار شما قرار گرفته است قالب رایگانی می باشد که YooGlow نام داشته و توسط تیم اپن کارت به صورت کاملا فارسی طراحی شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این قالب که با رنگ های تقریبا تیره اما جذابی طراحی شده بی شک یکی از بهترین گزینه ها برای دارندگان فروشگاه های اپن کارت بوده که می تواند جایگزین مناسبی برای قالب پیش فرض این فروشگاه ساز به شمار رفته و کاربران را نیز از دست قالب های که توسط افراد غیر حرفه ای طراحی و یا ترجمه شده و هیچ یک از استانداردهای طراحی را نیز دارا نمی باشند نجات داده و با ظاهر زیبا و جدیدی که به فروشگاه کاربر بخشیده تجارت و بازدید او را نیز بهبود بخشد.

ارسال یک نظر (0)