• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slideیک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

افزونه (VQMod) گرفتن ورودی و خروجی اکسل از محصولات فروشگاه

منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 Import & Export Module

پس از آموزش کامل مدیریت VQMod در سایت رسمی اپن کارت فارسی، اکنون وقت آن رسیده است تا یکی از بهترین و کاربردی ترین امکانات اپن کارت را تقدیم حضور شما عزیزان کنیم.
در فروشگاه های بزرگ با محصولات زیاد، امکان گرفتن خروجی یا ورودی از طریق یک فایل XLS (اکسل) امری حیاتی و مهم به شمار می آید. در حقیقت با این امر علاوه بر داشتن لیست محصولات در قالب فایل اکسل، شما می توانید با سرعت هر چه بیشتر به ویرایش محصولات بپردازید. 
اسکریپت VQMod ورود و صدور اکسل از محصولات، برای نسخه 1.5.1 اپن کارت فارسی، یکی از بهترین افزونه های موجود برای انجام این امر است. این اسکریپت از کلیه محصولات، دسته بندی ها و آپشن های محصولات به صورت یک فایل اکسل، خروجی و ورودی می دهد.

نیازمندی ها و محدودیت ها:
- این ماژول تنها از یک زبان که در سیستم مدیریت فعال است پشتیبانی می کند.
- حافظه رم هاستینگ برای انجام این کار باید به اندازه کافی قوی باشد. برای مثال برای فروشگاهی با 13500 محصول و 300 دسته بندی، حجم فایل اکسل حدود 9 مگابایت می شود و حافظه ای که برای خروجی مصرف می کند، 13 مگابایت و حافظه ای که برای ورودی فایل مصرف می کند، 355 مگابایت است. در حقیقت این اسکریپت با تنظیمات php هاستینگ نظیر حافظه رم 512، حداکثر ارسال پست 16 مگابایت، و حداکثر سایز آپلود 16 مگابایت، به خوبی سازگار است. لازم به ذکر است هر هاستینگی از چنین قدرتی و منبعی برخوردار نخواهد بود و در صورتی که با خطای خاصی رو به رو شدید، محدودیت هاست است.

ارسال یک نظر (0)