• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slideیک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

پکیج کاملا فارسی مدیریت اسکریپت های VQMod برای OpenCart v1.5.1.3

منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

VQMod Manager

در آموزش های گذشته سعی بر آن شد تا کامل ترین آموزش VQMod را به شما عزیزان تقدیم کنیم. با توجه به روندی که اپن کارت فارسی در پیش گرفته است، در هر مرحله، پس از تکمیل نمودن یک مبحث آموزشی، از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده خواهد نمود و این امر باعث می شود مباحث مرور و علاوه بر آن کاربران با امکانات کامل و ابزار صحیح، اقدام به نصب افزونه ها کنند. همانطور که بیان شد، اپن کارت تنها سیستم متن باز جهانی است که عملا از VQMod در ساختار خود استفاده نموده است و از این جهت خود را با رقیبانش متمایز ساخته است. VQMod یک امکان بی نظیر برای تغییر در هسته، بدون دستکاری کردن آن، به شکل مجازی است که بهترین امکانات ممکن را در اختیار کاربران قرار می دهد. از طرفی دیگر، با VQMod افزونه ها و امکاناتی نوشته شده است که بسیار کاربردی و لازمه هر سیستم فروشگاهی می باشد. ما نیز قصد داریم، با معرفی امکان جدیدی تحت عنوان سیستم مدیریت VQMod امکانی را برای شما عزیزان فرآهم آوریم  تا مدیریت بخش VQMod در CMS فروشگاهی خود را به عهده داشته باشید و در صورت نیاز، به فعال یا غیر فعال کردن هر بخش، به راحتی به اهداف خود برسید.

قابلیت های کلیدی افزونه فارسی مدیریت VQMod :
- نمایش اطلاعات فایل های VQMod نصب شده از قبیل نام،توضیحات،نویسنده،ورژن،ورژن VQMod مورد نیاز و وضعیت آن بر روی اپن کارت

- امکان آپلود اسکریپت های جدید XML یا حذف اسکریپت های نصب شده 
- بررسی صحت عمکرد اسکریپت XML آپلود شده در سیستم
- نصب یا خارج سازی از وضعیت نصب شده اسکریپت های VQMod
- امکان گرفتن پشتیبان از اسکریپت های VQMod
- نمایش فایل های موجود در کش VQMod و امکان پاک سازی کش ها
- نمایش و یا حذف لاگ های خطای ایجاد شده توسط VQMod 
- کاملا بی اثر بر روی هسته اپن کارت اصلی و 100 درصد قابل جابه جا شدن
- و ... 

ارسال یک نظر (0)