• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slide یک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

آموزش کامل و تصویری طریقه نصب اپن کارت فارسی به روی سرور محلی

منتشر شده در آموزش ها و مقالات نسخه های 1.5

 

 

logo-baraye-nasb از مواردی که همیشه برای کاربران مشکل بوجود می آورد روش نصب اپن کارت فارسی روی سرور محلی (LocalHost) بوده است. عدم توانایی اجراء این سیستم برای آنها سبب میشد که آشنایی کافی با این فروشگاه و امکانات آن بوجود نیاید.لازم به ذکر است آشنایی با اپن کارت فارسی روی سرور محلی به کار کردن با c-panel (مدیریت آنلاین فروشگاه) کمک به سزایی میکند،و سهولت مدیریت یک فروشگاه اینترنتی را برای شما افزایش میدهد.امابرای داشتن یک فروشگاه روی سیستم شخصی خود،که بدون اتصال به اینترنت بتوانید آن را مدیریت و ویرایش کنید نیاز به یک نرم افزار دارید که برای شما به منزله یک سرور باشد.پس در مرحله اول شما را با این سرور محلی آشنا میکنیم و به ترتیب از روش نصب آن( WampServer ) شروع کرده و سپس مراحل نصب فروشگاه با هسته ی اپن کارت فارسی روی یک سرور محلی(LocalHost) را به شما عزیزان به صورت تصویری آموزش دهیم.امیدوارم که این آموزش مورد توجه  شما کاربران گرامی قرار بگیرد.در ادامه مطلب از اولین پله آموزش این مباحث را شروع می کنیم. . . 

ارسال یک نظر (0)