• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slideیک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

دانلود قالب جذاب، فوق العاده و کاملا فارسی YooColor

منتشر شده در قالب های نسخه های 1.5

 YooColor

پس از ارائه ی قالب فوق العاده زیبای YooGlow و استقبال بی نظیر شما کاربران از این قالب تصمیم گرفتیم تا قالب های زیبای بیشتری را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اکنون تیم اپن کارت قصد دارد تا قالب زیبای دیگری را به شما عزیزان هدیه نموده تا با استفاده از آن بتوانید فروشگاه خود را به مراتب زیباتر ساخته و کاربران بیشتری را به سمت فروشگاه خود جذب نمایید. قالب فوق العاده ی YooColor که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است به صورت کامل فارسی سازی شده و مشکلات آن نیز برطرف گردیده تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن زیبای فروشگاه خود را چندین برابر نمایید. قالب YooColor که از رنگ بندی زیبا و جذابی برخوردار می باشد به صورت رایگان برای شما عزیزان آماده گردیده و هدیه ای است از سوی تیم اپن کارت به تمامی فارسی زبانان دنیا تا با استفاده از آن هم از دست قالب های که توسط افراد غیر حرفه ای طراحی یا ترجمه شده اند نجات یافته و هم کیفیت واقعی را درک نمایند.

در ادامه به شما عزیزان مژده داده که به زودی قالب های رایگان و تجاری فوق العاده زیبای از سوی تیم اپن کارت منتشر شده که شما عزیزان می توانید بسته به سلیقه ی خود از آن ها استفاده نموده و فروشگاه خود را زیبا و خاص سازید.

ارسال یک نظر (0)