• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slide یک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

آشنایی با VQmod در اپن کارت به همراه روش نصب

منتشر شده در آموزش ها و مقالات نسخه های 1.5

VQmod

 شگفتی های اپن کارت را با VQmod تجربه کنید.... 
(به زودی با شروع این آموزش بهترین افزونه های اپن کارت را معرفی خواهیم نمود)

آشنایی با VQmod  در اپن کارت :
ویکیومد (VQmod)  مخفف (Virtual Quick Mod) به کاربر این قدرت را می دهد تا اصلاحیه ها  و تغییرات خود را بر روی اسکریپت ها، ساختارها و فایل هایی که در هسته یک سیستم مدیریت محتوای است، بدون دستکاری در هسته، یا ساختار حقیقی آن مدیریت محتوا اعمال نماید. درک و مفهموم این مساله بسیار ساده و آسان است، در حقیقت تغییرات با VQmod به نحوی صورت می گیرد که در ظاهر این تغییرات انجام شده اما در حالی که هسته دستکاری نشده و بدان آسیب نرسیده است.

VQmod چگونه کار می کند؟
همانطور که به این مساله اشاره شد، تغییرات اصطلاحا در لحظه مورد نیاز(On-The-Fly) قبل از فراخوانی توابع زیر در فایل php اجرا و مورد استفاده قرار می گیرد:

• include()
• include_once()
• require()
• require_once()

 سپس سورس ها در یک فایل temp ذخیره می گردد و اصلاحیه ها  از یک فایل اسکریپت خارجی که در آن فایل Temp ساخته شده بودند، مورد استفاده قرار می گیرد. حال تغییرات و اصلاحات به نحوی صورت پذیرفته است که در حقیقت به هسته و فایل های اصلی ، آسیبی وارد نشده و تغییرات به ظاهر صورت پذیرفته است.

اطلاعات و جزئیات بیشتر :
کلاس VQmod در حال حاضر برای PHP نوشته شده است و فایل های اسکریپت بر اساس XML پیاده سازی شده است.  اما این ایده، قابل استفاده در انواع پروژه ها و پلت فرم هایی که دارای مدیریت محتوا هستند، با هر زبانی قابل استفاده و پیاده سازی می باشد.

هم اکنون مفتخریم به اطلاع برسانیم، اپن کارت، تنها پلت فرمی است که تست VQmod بر روی آن به صورت کامل صورت گرفته است و VQmod به خوبی با آن سازگار شده است و کار می کند.

محدودیت های VQmod چیست؟
در هر تغییری همواره محدودیت هایی نیز وجود دارد، با توجه به اینکه VQmod بر اساس یک سیستم مدیریت محتوا عمل می کند به نحوی که برخی از فایل ها در سیستم مدیریت محتوا لینک شده و توسعه یافته است، حال برخی فایل ها وجود دارند که توسط VQmod قابل تغییر و استفاده نیستند.


-  ایندکس اصلی سایت : فایل (Index.php) که به عنوان فایل اصلی سایت به حساب می آید ، وظیفه اجرای VQmod را برای بار اول جهت عملکرد VQmod برای صفحات دیگر به عهده دارد. بنابراین در این وضعیت شما نمی توانید از VQmod استفاده کنید.
- فایل های مستقل: فایل هایی که الزاما مستقل هستند  و تقدم (توابعی که قبلا معرفی کردیم) در این فایل ها تاثیری ندارد، در این حالت، VQmod بی فایده است. تقدم عملیاتی VQmod برای توابع مشمول(include دار) مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین توابعی که مشمول نیستند و نیازی را بیان نمی کنند، نمی توانند تحت تاثیر VQmod قرار بگیرند.
- فایل های CSS و JS : (استایل و جاواسکریپ ها)نیز از فایل هایی هستند که واگذاری عملیاتی آنها در سطح مرورگر اجرا می شود و در سطح سرور نیستند. بنابراین در اینجا نیز VQmod تاثیری بر آنها ندارد. گرچه شما می توانید فایل های جدیدی را ایجاد نمایید و در آن از VQmod برای فراخوانی CSS ها و فایل های JavaScript جهت تغییر tpl فایل ها و اشاره به CSS,JS استفاده نمایید. یا شما می توانید تگ های <style> و  <script>  به صورت مستقیم در فایل tpl قرار دهید.

 در ادامه به روش نصب و فعال سازی VQmod در اپن کارت فارسی خواهیم پرداخت...

 

ارسال یک نظر (0)