• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slideیک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

ماژول درگاه بانک سرمایه برای OpenCart v1.5.1.3

نوشته شده توسط حمید. منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

Sarmaye Bank Module

در ادامه ی روند ارائه ی ماژول های درگاه های بانک های معتبر کشور اکنون قصد داریم تا یکی دیگر از ماژول های بانک های کشور که طرفدارن و متقاضیان بسیاری را داشته در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ماژول درگاه بانک سرمایه که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است با انجام تست های مختلف به صورت کامل آزمایش گردیده و اکنون آماده ی استفاده برای شما کاربران عزیز می باشد که می توانید با نصب آن به راحتی فروشگاه خود را با استفاده از آن و درگاه پرداخت بانک سرمایه به خرید آنلاین مجهز نموده و فروشگاه خود را به یک فروشگاه حرفه ای تبدیل نمایید.
نکته مهم در خرید  ماژول در گاه سرمایه این است که این درگاه از واریز آنی بانک برخوردار است و این بدین معناست که فروشنده دارنده این درگاه، پرداخت هایی که از سمت بانک به حسابش واریز نشده است را می تواند با فشردن دکمه پرداخت آنی دستی، انجام دهد و به صورت آنی وجه خود را دریافت نماید. (این سیستم شبیه ستل بانک ملت، ولی بدون نیاز به وارد نمودن کد 13 رقمی و اطلاعات درگاه است.)

در ادامه می توانید این ماژول را با قیمت مناسب از سایت نماینده ی رسمی اپن کارت خریداری نموده و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

 

 

Infoسازگاری : با نسخه ی 1.5.1.3  و 1.5.3.1 و 1.5.4.1اپن کارت فارسی
Price قیمت: 25 هزار تومان  ( لینک خرید )
Forum بحث پیرامون این مطلب در انجمن
Demo
مشاهده نسخه ی نمایشی (دمو)
HomePage 
سایت سازنده
Source 
لینک منبع