• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slideیک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

ماژول نظرسنجی فارسی اجاکس برای OpenCart

منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 Ajax Pollاکنون باز هم وقت آن رسیده تا گروه پرتوان اپن کارت هدیه ای فوق العاده را به کاربران خود هدیه نماید همان طور که می دانید یکی از بزرگترین ضعف های سیستم فروشگاه ساز اپن کارت نداشتن ماژول نظرسنجی می باشد که همواره کاربران را آزار داده و آن ها را وادار نموده تا از نظر سنجی های سایت های همچون وبگذر و ... استفاده نموده که این مورد نیز خود باز نتوانسته جلوه ی زیبایی را به سایت بخشیده و کاربران و مدیر فروشگاه را نیز راضی نمی سازد. اما خوشحالیم که اکنون این مژده را به شما هموطنان عزیز داده که گروه اپن کارت به عنوان اولین تیم از تیم های پشتیبانی اپن کارت، نظرسنجی فوق العاده زیبا و کاملی را به نام Ajax Poll برای کاربران ارائه نموده که با فناوری اجاکس نوشته شده و به راحتی ماژول را به بخش ماژول های سایت اضافه نموده و کاربر را قادر ساخته تا به راحتی این ماژول را برای نظرسنجی های نامحدود ایجاد نموده و هر کدام را در صفحات مختلف فروشگاه نمایش داده و جلوه ی زیبایی را به فروشگاه خود بخشد. 

 روش نصب:
پس از دانلود فایل و خارج کردن آن از حالت فشرده فایل های موجود در پوشه ی Ajax Poll را بر روی هاست خود و در روت اصلی فروشگاه آپلود نمایید سپس از قسمت افزونه ها و ماژول ها نظرسنجی را فعال کرده و بعد ویرایش نموده و یک نظرسنجی ایجاد نمایید در غیر این صورت سایت ارور خواهد گرفت. در صورتی که از قالبی غیر از قالب پیش فرض استفاده می نمایید باید فایل poll.tpl را به پوشه ی قالب منتقل نمایید. 

Infoسازگاری : با نسخه های 1.5.1 اپن کارت فارسی
Priceقیمت: رایگان
Download دانلود با لینک مستقیم - 20 کیلو بایت
Password
 پسورد فایل زیپ : www.opencart.ir
 
Forumبحث پیرامون این مطلب در انجمن
Demoمشاهده نسخه ی نمایشی (دمو)
Screen  تصویر اول  نصویر دوم
HomePageسایت سازنده
Sourceلینک منبع