• 1-slideتجربه یک فروشگاه قدرتمند بین المللی

  اپن کارت فارسی یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که می توانند فروشگاه خویش را به زبان های دلخواه ایجاد نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.
 • 2-slideبرتری سئو و نتایج جستجو

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی که باعث جذب کاربران زیادی در سیستم فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) شده است داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند می باشد که می تواند فروشگاه را در داشتن یک رنک بالا در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر ساخته بلکه با انجام این عملیات فروشگاه را نیز همواره در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می دهد که سرانجام این امور نیز باعث پیشرفت در افزایش بازدید ها و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد. اکنون تیم اپن کارت فارسی، یک پکیج فوق حرفه ای سئو نیز برای کاربران برتر تجاری درنظر گرفته است که قدرت این سیستم فروشگاهی را صد چندان نموده است.
 • 3-slideیک تجارت واقعی و موفق

  شرکت مهندسی داده پردازان سپنتامهر با نام تجاری اپن کارت فارسی، طی 5 سال تلاش شبانه روزی با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بومی سازی و فرآهم آوردن کلیه امکانات تجاری این فروشگاه ساز قدرتمند، اکنون با تجربه راه اندازی بیش از هزاران فروشگاه فعال در کشور، با مشاوره رایگان، پاسخگوی تجارت موفق شما عزیزان است و بهترین کیفیت را در مجموعه خود در زمینه مشاوره راه اندازی فروشگاه، مشاوره هاستینگ و امنیت، پنل پیامک، ارائه امکانات تجاری ماژول و قالب اپن کارت و  پشتیبانی فنی آنلاین 24 ساعته از فروشگاه های تجاری  فرآهم نموده است.
 • اپن کارت فارسی، فروشگاه ساز قدرتمند اینترنتی با امکانات متنوع
 • سیستم سئوی حرفه ای رایگان و سئوی فوق حرفه ای هوشمند تجاری با بهترین نتایج در جستجو
 • امکانات تجاری متنوع، برای تجربه یک تجارت واقعی و موفق فروشگاه اینترنتی

ماژول پرداخت بانک پاسارگاد برای OpenCart

منتشر شده در افزونه های نسخه های 1.5

 

Pasargad Bank Module

 

تیم اپن کارت پس از تلاش بسیار و ارائه ی نسخه ی فارسی فروشگاه ساز قدرتمند اپن کارت اکنون تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد ماژول ها و قالب های کاربردی و زیبا منعطف ساخته و سعی دارد تا با ارائه ی خدمات گوناگونی همچون ارائه ی ماژول ها و قالب های مختلف، آموزش های پایه ای و حرفه ای و ... هموطنان عزیز را در داشتن یک فروشگاه آنلاین کاملا زیبا و حرفه ای یاری ساخته و تجارت آن ها را نیز بهبود بخشد.
حال همان طور که می دانید یکی از موارد فوق العاده ضروری برای هر فروشگاه آنلاین، داشتن درگاه های پرداخت آنلاین بوده و از آنجایی که نسخه ی جدید و فارسی فروشگاه ساز اپن کارت به تازگی منتشر گردیده سعی کرده ایم تا با ارائه ی ماژول پرداخت زرین پال کاربران را در رفع این مشکل یاری نماییم. اما اکنون خوشحالیم که به اطلاع شما عزیزان برسانیم که یکی از محبوب ترین ماژول های درگاه های پرداخت را با سعی و تلاش بسیار و پس از تست های مختلف آماده و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. ماژول پرداخت بانک پاسارگاد که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است برای آخرین نسخه ی اپن کارت ارائه شده و توسط تیم اپن کارت به صورت کامل تست گردیده و شما کاربران می توانید آن را با قیمت عالی از فروشگاه تیم اپن کارت خریداری نمایید.

Infoسازگاری :همه نسخه های 1.5 اپن کارت فارسی
Price قیمت:( لینک خرید )
Forum بحث پیرامون این مطلب در انجمن
 Source آموزش استفاده از ماژول بانک پاسارگاد
Demo مشاهده نسخه ی نمایشی (دمو)
HomePage سایت سازنده
Source لینک منبع