• تاریخ : دوشنبه 08ام آبان 1396
  • به قلم : seyyed
  • تعداد دفعات نمایش این مطلب : 48 نمایش
  • نظرات این مطلب : 0

به اطلاع می رسانیم سرور جدید سامانه پیامکی  راه اندازی شد. در این پنل مشکلات قدیمی سامانه برطرف شده و سرعت سرور و وب سرویس برای ارسال پیامک افزایش یافته است.

 

"دقت کنید این افزونه فقط برای مشتریانی که از ما ماژول تجاری خرید کرده اند قابل استفاده است."

دانلود نسخه جدید : Download(کلیک کنید) 

دانلود لایسنس ماژول پیامک :  Download(کلیک کنید) 

 

راهنمای کلی نصب لایسنس ماژول:
در هر جایی که ماژول را آنزیپ یا اصطلاحا اکسترکت می کنید، فایل لایسنس را هم باید در همان محل آپلود کنید و در هاست باقی گذارید. مثلا اگر فروشگاه شما در دامنه test.com نصب شده است، لایسنس باید در پوشه اصلی یعنی Public_html قرار بگیرد و اگر در ساب دامین نصب شده است، فایل لایسنس باید در ساب دامین قرار بگیرد. توجه کنید بدون فایل لایسنس ماژول هیچ فعالیتی نخواهد داشت.

 

راهنمای نصب:

- در صورتی که نسخه های قبلی را استفاده می کردید، باید فایل vqmod واقع در پوشه vqmod--> xml را که مربوط به sms است، حذف کنید. سپس فایل زیپ ماژول را در هاست آپلود و اکسترکت کنید (روی فایل کلیک کنید، انتخاب کنید، و سپس extract را بزنید.)
توجه : نصب بودن vqmod فروشگاه شما قبل از نصب ماژول الزامی است که برای نصب vqmod کافی است آدرس سایتتان را به صورت زیر وارد کنید:

http://yoursite.com/vqmod/install

بعد از آنزیپ ماژول به منوی سیستم، کاربران، گروه کاربری بروید و مدیر کل را ویرایش کنید، سپس در 2 باکس موجود، تیکت دسترسی ماژول پیامک جهت ویرایش و نمایش را بزنید.

حال به منوی افزونه ها، ماژول ها بروید و ماژول پیامک را ویرایش کنید، سپس نام کاربری و پسورد و شماره اختصاصی یا عمومی مربوط به پنل پیامک خود را وارد نمایید و تنظیمات خود را جهت ارسال پیامک اعمال کنید. (کاربران شماره عمومی حتما شماره عمومی 14 رقمی جدید خود را بررسی نمایند و جایگزین شماره قدیمی خود کنند) (کاربران شماره اختصاصی، شماره ها به پنل های این کاربران انتقال یافته است)

نکته مهم :

در صورتی که هر گونه مشکلی داشتید، به دلیل اینکه این افزونه به صورت تجاری ارائه می شود از منوی پشتیبانی، ارسال تیکت، درخواست پشتیبانی خود را ثبت نمایید.
ضمنا شارژ پنل به صورت آنلاین از داخل پنل پیامک قابل انجام است و در صورتی که مشکل شارژ داشتید، اطلاع دهید.

 

آدرس جدید پنل پیامکی :

http://sms-cart.com

 * گزارش وضعیت فعلی ماژول سامانه جدید پیامکی:

- باگ مربوط به ارسال پیامک در تاریخچه سفارش گرفته شد
- باگ مربوط به عدم ثبت سفارش هنگام بروز خطا در سرور پیامک رفع عیب شد و در صورتی که سرور پیامک دچار مشکل شود، سفارش مشتری به صورت کامل ثبت می گردد.
- باگ مربوط به ارسال نام مشتری در برخی از فیلد های تنظیم شونده ارسال پیامک برطرف شد.
- در پنل جدید سرعت ارسال پیامک برای مشتریان افزایش یافت
- امکان بررسی شارژ حساب در پنل مدیریت اپن کارت فعال شد.
- امکان ارسال پیامک برای ماژول تجاری فروش آنلاین سریال کد اضافه شد.


برای ارسال نظر شما باید وارد حساب خود شوید.