نحوه تحویل سفارش گذاری ماژول

لطفا توجه فرمایید کلیه سفارشات داخل سایت طی 24 الی 72 ساعت کاری پردازش و لایسنس و به ایمیل شما ارسال می شود و بعد از خرید قابل دانلود نیست.

پشتیبانی اپن کارت

در رابطه با این محصول سوالی دارید؟ وارد بخش کاربری شوید و تیکت ارسال کنید

ناحیه کاربری

ماژول تسویه حساب سریع تماما آجاکس فوق حرفه ای

یکی از مشکلات بزرگ سیستم فروشگاه ساز اپن کارت روش تسویه حساب آن می باشد که کاربر باید مراحل زیادی را انجام داده و کلیک های زیادی را متحمل شود که این موارد خود باعث خستگی کاربران و مشتریان خواهد شد و فروش فروشگاه را نیز کاهش خواهد داد. اما اکنون تیم اپن کارت فارسی قصد دارد تا ماژولی را ارائه نمایید که با نصب آن می توانید شیوه ی تسویه حساب فروشگاه خود را در یک صفحه به کاربران نمایش داده و آن ها را از شر کلیک های پی در پی نجات دهید. ماژول پردات سریع تماما آجاکسی که اکنون توسط تیم اپن کارت فارسی فراهم شده است به صورت کامل آجاکسی بوده و تمامی موارد مورد نیاز تسویه حساب را در یک صفحه به نمایش در خواهد آورد. لازم به ذکر است این ماژول با تمامی درگاه های بانکی و روش های پرداخت نیز سازگار می باشد.

اطلاعات بروز رسانی:

در نسخه فوق حرفه ای این ماژول شما قادر به حذف یا اضافه نمودن فیلدهای ثبت نامی موجود در مدیریت فروشگاه هستید. همچنین هزینه بیمه و تعریف هزینه ثابت یا درصدی حمل و نقل نیز در این ماژول قابل تعریف و استفاده است. از طرفی نظر سنجی پایانی نیز به نمایش در می آید. از قابلیت های جدید دیگر در نسخه 1.5.5.1 که بر روی سایر نسخه ها نیز قابل پیاده سازی هست، امکان تنظیم چند ستونه شدن (1 یا 2 یا 3 ستونه شدن) تسویه حساب آجاکسی است!

 

نکات مهم:

توجه 1: دقت شود که قبل از خرید ماژول حتما از نصب بودن لودر سورس گاردین بر روی هاست خود مطمئن شوید جهت مطمئن شدن از هاستینگ خود سوال فرمایید. در صورت نصب نبودن لودر سورس گاردین ماژول برای شما قابل نصب نخواهد بود.

توجه 2: کاربرانی که از نسخه 1.5.2.2 این محصول خریداری نموده اند، می توانند با پرداخت اختلاف قیمت از بخش پرداخت سریع فروشگاه، نسخه جدید فروشگاه خود را به این افزونه با امکانات جدید، تجهیز کنند.


گزینه های موجود

قیمت محصول 200,000تومان
  • مدل کالا: 145
  • موجودی: در انبار
  • قیمت بدون مالیات: 200,000تومان