منو
سبد خرید

دانلود نسخه های اپن کارت

نسخه 3.0.3.9

اپن کارت یک سیستم مدیریت محتوای کد باز است و نسخه های رایگان آن وجود دارد اما نسخه های رایگان اپن کارت فارسی، راست چین، فارسی و رفع باگ شده اند. نسخه 2 اپن کارت قدیمی تر بوده و دیگر پشتیبانی نمی شود و با ماژول های جدید سازگاری ندارد. برای نسخه 3 اپن کارت پکیجی شامل قالب حرفه ای و ماژول های پیشرفته و اختصاصی برای مشتریان عزیز تهیه شده است که اطلاعات آن را در صفحه اصلی می توانید مشاهده بفرمایید.

 

اپن کارت فارسی 3

اپن کارت نسخه 3 در سال 2017 منتشر و با به روز رسانی های جدید ارائد شد. ویژگی های متفاوت به آن اضافه و ساختار فایل ها و کدنویسی ها بهینه گردید.

 

ویژگی های جدید اپن کارت 3x:

 

  • تاریخ شمسی: اعمال سیستم شمسی در همه بخش های دارای تاریخ
  • فونت فارسی: ارائه فونت فارسی با قابلیت اعداد فارسی
  • بومی سازی: راست چین، دارای استان های ایران
  • بهینه سازی کدها: کلیه فایل ها بصورت بهینه کدنویسی شده اند و فایل های طراحی از فرمت .tpl به .twig تغییر یافتند.
  • بازار افزونه ها (Marketplace): بازار افزونه ویژگی جدیدی است که به افزونه های اپن کارت 3 اضافه شده و در اپن کارت 2 موجود نبود.

این بخش قبلا فقط در سایت رسمی اپن کارت قابل دسترسی بود اما با این ویژگی که در پنل مدیریت اپن کارت اضافه شده، به طور مستقیم همه قالب ها و ماژول ها در دسترس هستند. این ویژگی یک جست و جوی استاندارد با فیلترهای اضافی را فراهم می کند که نتایج دستابی به افزونه ها و قالب ها را بهبود می دهد. همچنین می توانید توسط فیلتر ماژول های رایگان یا پولی را تفکیک کنید.

  • ویرایشگر قالب و ویرایشگر زبان: در قسمت طراحی اپن کارت 3 ویرایشگر قالب و ویرایشگر زبان اضافه شده است که بطور موثر و قابل توجهی سفارشی کردن فروشگاه را ساده کرده است. دسترسی و اصلاح فایل های فروشگاه بسیار ساده شده است چون مستقیما از طریق پنل مدیریت انجام می شود.

ویرایشگر قالب جدید همراه با یک رابط کاربر پسند و آسان برای استفاده حتی غیر توسعه دهندگان و کاربران بدون دانش فنی و کد گذاری است. فروشگاه انتخاب می شود، فایل های هاست قابل مشاهده و ویرایش هستند و به راحتی می توان کدها را ویرایش کرد.

با ویرایشگر زبان جدید می توان هر قسمت از متن را به هر چیزی در فایل زبان تغییر داد. در یک فیلد می توان نوشته های جدید اضافه کرد و محتوای سایت را ویرایش کرد.

برای مثال: در صفحه ورود به حساب کاربری عنوان ثبت نام را به جای فیلد "مشتری جدید" به چیز دیگری تغییر داد:

1. انتخاب مسیر ( برای مثال account/login )
2. انتخاب کلید ( برای مثال text_new_customer )
3. اضافه کردن متن دلخواه

  • بازاریابی Marketing: بازاریاب از بخش بازاریابی حذف شده است. می توان آن را در بخش مشتریان یافت.
  • سیستم System: در قسمت سیستم بخش ابزارها به نگهداری(تعمیر) تغییر کرده است.
  • گزارش ها Reports: اپن کارت 3 در بخش گزارش ها در قسمت کشویی همه گزارش هایی که از قسمت افزودنی ها فعال شده اند نشان داده می شوند که هر کدام از آن ها را برای مشاهده می توان از لیست انتخاب کرد. همچنین در گزارش ها می توان انتخاب کرد که چه گزارش هایی برای فروشگاه خروجی داده شود و با فیلتر و بازه زمانی گزارش مشخص را انتخاب کرد.

 

امکانات پایه اپن کارت فارسی:

- فروشگاه مادام العمر

- ایجاد دسته و کالا و تولیدکننده نامحدود

- انواع گزارش فروش، مشتری، تراکنش و ...

- نصب ماژول بدون محدودیت

- خرید و فروش کالای مجازی و دانلودی

- سئو پسند برای موتورهای جستجو

- بک آپ گیری از سیستم

- فاکتور و برچسب پستی

- انواع کوپن و کارت هدیه و امتیاز

- فیلتر دسته بندی محصولات

- روش های پرداخت

- روش های حمل و نقل

- دسته بندی های متفاوت از جماه جدیدترین، پرفروش ترین، محبوب ترین و ...

- درج خصوصیات و مشخصات فنی

- مقایسه کالا و لیست دلخواه

- حراج محصول با امکان ثبت تایمر


 

دانلود اپن کارت فارسی نسخه 2

 

نسخه 4 اپن کارت آخرین نسخه منتشر شده که هنوز تست های فنی خود را پس نداده است، امکانات تجاری برای آن توسعه داده نشده است و از نظر سایت فروشگاهی آمادگی کامل برای راه اندازی را ندارد. اما به محض تکمیل و تایید در اپن کارت فارسی منتشر خواهد شد.