منو
سبد خرید

پکیج های تمدید پشتیبانی اپن کارت

برای رضایت بیشتر مشتریان و همراهی شما در سال های متمادی در نظر گرفتیم که پکیج پشتیبانی را در بصورت کامل شرح کنیم تا بتوانیم گامی دیگر در راه رضایتمندی مشتریان پیموده باشیم.

 

پشتیبانی های سایت اپن کارت به دو بخش پشتیبانی رفع باگ و پشتیبانی آموزشی و فنی تفکیک می شود.

پشتیبانی رفع باگ:

علی رغم تست های مختلف و بررسی های فنی روی پکیج ها همچنین استفاده سایت های زیادی از این سیستم، قالب و ماژول ها، در صورت اعلام هر مشکل تکنیکال و باگ در هسته اپن کارت، قالب و ماژول های روی پکیج در طول یکسال پس از نصب پکیج پس از تایید توسط تیم فنی در اسرع وقت بصورت کاملا رایگان برطرف می شود.

پشتیبانی آموزشی و فنی:

معمولا فروشگاه های بزرگ و با فروش بالا نیاز به آموزش های فنی برای موفق تر شدن سایت خود دارند. البته  با وجود آموزش های مختلف (کار با اپن کارت، کار با قالب، کار با ماژول) بصورت فیلم و جلسه حضوری، باز هم نیاز به آموزش های بیشتر وجود دارد. متناسب با پکیج تهیه شده که شامل ماژول های کمتر یا بیشتر می شود بین 1 تا 3 ماه پشتیبانی آموزشی و فنی رایگان برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است تا موارد خود را توسط تیکت اعلام کنند و ما با پاسخگویی مطلوب در کنارشان هستیم.

در برخی موارد آموزش ها و زمان پشتیبانی رایگان کافی نبوده است و کاربران با چالش هایی روبرو می شوند. کار با قالب یا ماژول ها را وارد نیستند و یا نیروهای جدید آموزش ندیده ای به سیستم اضافه شده اند و نکات و اشکالات برطرف نشده باقی می ماند که با تهیه پکیج پشتیبانی آموزشی و فنی شما را همراهی می کنیم.

مشتریان گرامی

بر اساس پکیج خریداری شده (پایه، نیمه حرفه ای و حرفه ای) پشتیبانی شما در سه سطح براساس شرایط زیر تعریف شده است:

- بازه زمانی تمام پکیج ها و سطح ها یک ماه می باشد و تمامی خدمات پس از زمان مذکور منقضی خواهد شد.

- تعداد تیکت های ثبت شده ثابت و بصورت سیستمی شمارش می شود.

- در هر تیکت باید یک موضوع عنوان شود مگر اینکه موضوعات به یکدیگر مرتبط باشد در غیر اینصورت تیکت توسط اپن کارت تفکیک می شود.

- مدت زمان پاسخدهی هر تیکت بسته به سطح پکیج متفاوت است.

- در تیکت های سطح 1 همه پکیج ها و سطح 2 پکیج پایه امکان تماس تلفنی وجود ندارد و در تیکت های سطوح بالاتر هم محدودیت مدت زمان اعمال می شود.

- آپدیت ماژول ها فقط با تهیه پکیج پشتیبانی امکان پذیر است و بصورت رایگان انجام می شود و آپدیت سیستم اپن کارت و قالب فقط در سطح 3 امکان پذیر است.

توجه: لازم به ذکر است تمامی این پکیج ها پشتیبانی فنی می باشند و شامل رفع خطا، آموزش محدود داخل تیکت و مشاوره است و با پکیج توسعه متفاوت هستند.

نکته: مهمترین ویژگی پکیج های پشتیبانی برنامه Disaster Recovery می باشد. این برنامه در زمان اتفاقات خاص و مخرب سایت که منجر به توقف فروش، از دسترس خارج شدن سایت یا حمله سمت سایت (نه سرور) یک بازیابی سریع برای شما انجام می شود. این بازیابی بلافاصله پس از تماس تلفنی (البته ثبت تیکت الزامی است) انجام خواهد شد.

***قیمت ها بصورت ماهانه درج شده است***

پکیج حرفه ای از زمان خرید دارای پشتیبانی رایگان به مدت یکسال (در قالب 30 تیکت) است و پس از آن می توانید پشتیبانی را در سطح های زیر تمدید بفرمایید.

پکیج حرفه ایتعداد تیکتتماسزمان پاسخ دهیآپدیت ماژول هاآپدیت CMS و قالبDisaster Recoveryهزینه ماهانه (تومان)
سطح 110noتا 72 ساعت کاریnono12 میلیون
سطح 2151 ساعت در ماهتا 48 ساعت کاریyesno24 میلیون
سطح 3202 ساعت در ماهتا 24 ساعت کاریyesyes36 میلیون

 

این سطوح خدمات صرفا برای مشتریان قدیمی است و برای پکبج حرفه ای که در حال حاضر روی سایت فروخته شده است قابل انتخاب نمی باشد.

پکیج پایهتعداد تیکتتماسزمان پاسخ دهیآپدیت ماژول هاآپدیت CMS و قالبDisaster Recoveryهزینه ماهانه (تومان)
سطح 15noتا 72 ساعت کاریnono1500 هزار
سطح 210noتا 48 ساعت کاریnono21 میلیون
سطح 31530 دقیقه در ماهتا 24 ساعت کاریyesyes32 میلیون

 

پکیج نیمه حرفه ایتعداد تیکتتماسزمان پاسخ دهیآپدیت ماژول هاآپدیت CMS و قالبDisaster Recoveryهزینه ماهانه (تومان)
سطح 16noتا 72 ساعت کاریnono11 میلیون
سطح 21030 دقیقه در ماهتا 48 ساعت کاریyesno22 میلیون
سطح 3201 ساعت در ماهتا 24 ساعت کاریyesyes34 میلیون

نکته: در صورتی که محتوای تیکت در خصوص درخواست ماژول جدید یا کدنویسی جدید باشد باید به واحد امور مالی ارجا داده شود و جز شمارش تعداد تیکت های پشتیبانی محاسبه نمی گردد.

نکته: در صورتیکه تعداد تیکت یا زمان پشتیبانی شما به پایان برسد امکان ثبت تیکت در سیستم لغو می شود و باید مجددا پکیج تهیه شود.

نکته: پکیج ها به نوعی طراحی شده اند که به نفع مشتریان گرامی باشند و انتخاب اشتباه پکیج مورد نظر از نظر تعداد تیکت به دلیل عدم امکان تعویض به ضرر شما خواهد بود.

نکته: دقت فرمایید داشتن ماژول های اضافه بر پکیج اولیه قیمت پشتیبانی شما را متفاوت خواهد کرد و باید پکیج به صورت اختصاصی قیمت گذاری شود.