منو
سبد خرید

شرایط و قوانین استفاده از خدمات تجاری اپن کارت فارسی

  • شرایط و قوانین استفاده به همراه قانون کپی رایت اپن کارت فارسی جهت ارائه خدمات تجاری

اپن کارت فارسی ارائه دهنده خدمات فروشگاه ساز حرفه ای اپن کارت به زبان فارسی می باشد که هسته فارسی اپن کارت را به صورت رایگان منتشر نموده است و در اختیار علاقمندان به استفاده از این سیستم فروشگاه ساز حرفه ای قرار داده است.

حذف کپی رایت  اپن کارت فارسی از انتهای سایت در اختیار کاربر است و اپن کارت فارسی هیچ ادعایی برای حذف کپی رایت ندارد ولی در صورتی که مایل به استفاده از خدمات تجاری ما باشید داشتن متن کپی رایت اپن کارت فارسی در انتهای سایت یا خرید حذف کپی رایت (در صورت حذف متن) الزامی است.

اپن کارت فارسی جهت استفاده کاربران اقدام به تهیه افزونه های تجاری و حرفه ای به زبان فارسی نموده است تا کاربران بتوانند به راحتی از امکانات حرفه ای استفاده نمایند. لذا علاقه مندان به استفاده از نسخه فارسی اپن کارت که آن رااز www.OpenCart.ir تهیه می نمایند ملزم به رعایت قانون کپی رایت اپن کارت فارسی می باشند و لازم است در طی استفاده از اپن کارت فارسی قانون کپی رایت آن را رعایت کنند و در فروشگاه خود آن را داشته باشند

افرادی که پس از نصب نسخه اپن کارت فارسی اقدام به حذف کپی رایت آن نمایند از پشتیبانی،به روز رسانی و هرگونه خدمات محروم شده و در صورت درخواست هرگونه افزونه تجاری درخواست آنها لغو شده و از پاسخگویی به آنها خودداری می شود

همچنین افرادی که مایل به استفاده از اپن کارت فارسی بدون درج کپی رایت آن در فروشگاه خود هستند میتوانند از فروشگاه افزونه های تجاری اپن کارت فارسی محصول حذف کپی رایت اپن کارت فارسی به صورت قانونی را خریداری نمایند و از کلیه خدمات و پشتیبانی های اپن کارت فارسی بهره مند شوند.

 

  • توجه مهم:

- پشتیبانی از کلیه ی ماژول های تجاری خریداری شده توسط  مشتریان این فروشگاه به مدت 2ماه به صورت رایگان است و در صورت بروز هرگونه مشکل اپن کارت فارسی کاملا پاسخگو به مشکلات شما عزیزان خواهد بود، ولی چنانچه بروز رسانی خاصی برای این افزونه ها بعد از 1 سال نیاز باشد، مشتری ملزم به پرداخت 50 درصد از هزینه فعلی ماژول در فروشگاه است و بروز رسانی جدید را دریافت می نماید.

 ضمنا دریافت بروز رسانی ماژول ها در طی 1 سال در صورت انتشار نسخه جدید با درخواست تیکت در OpenCart.ir از منوی پشتیبانی، ارسال تیکت صورت می گیرد و کلیه بروز رسانی ها بعد از انتشار هسته جدید توسط تیم پشتیبانی اپن کارت فارسی ارائه خواهد شد.

- در صورت حذف کپی رایت فروشگاه  بدون شرایط ذکر شده (محصول حذف کپی رایت را مطالعه کنید) توسط کاربر بعد از دریافت افزونه، کاربر خاطی، هیچگونه پشتیبانی یا خدماتی دریافت نخواهد کرد.

- در صورتی که سفارشی بدون هیچ دلیل خاصی توسط مشتری ، قبل از تحویل، انصراف داده شود، با کسر 20 درصد مبلغ واریزی، سفارش کنسل می شود.

-در صورتی که سفارشی بر روی هاست مشتری به صورت کامل تحویل داده شود و مشکلی از سمت اپن کارت فارسی وجود نداشته باشد هیچ مبلغی مسترد نمیگردد.

-در صورتی که سفارشی بر روی سرور مشتری تحویل داده نشده باشد و هنوز در مرحله ی توسعه ی 50 درصدی انجام کار باشد و مجددا مشکلی از سمت اپن کارت فارسی وجود نداشته باشد و بی دلیل از سمت مشتری سفارش کنسل شود مبلغ پیش پرداخت جهت توسعه مسترد نمی گردد.

- ضمنا لازم به ذکر است که آدرس سایتی که در هنگام خرید ذکر می شود ماژول صرفا تحت همان دامنه لایسنس گردیده و خدمات نیز تنها تحت همان دامنه ارائه خواهد شد و در صورتی که قصد تعویض دامنه را تحت هر شرایطی داشته باشید باید مجددا برای دامنه جدید لایسنس جدید خریداری نموده ضمنا برای این امر هیچ تخفیفی نیز تعریف نگردیده است.