منو
سبد خرید
ماژول خروجی ورودی اکسل پیشرفته

ماژول خروجی ورودی اکسل پیشرفته

550,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 500,000 تومان
گزینه های موجود

شاید در مورد کالاهای سایت فروشگاهی خود و تغییر آن ها مخصوصا با وجود تغییرات قیمت ها در بازار شما هم خواسته باشد تا ویرایش را در مورد کالاهای خود اعمال کنید که با وجود فراوان بودن کالاها در فروشگاهتان این کار برای شما زمان گیر بوده و نیاز به صرف وقت زیادی دارد. اپن کارت فارسی برای این کار ماژولی را ارائه کرده به نام  ورودی خروجی اکسل که شما با این ماژول از کالاهای خود یک خروجی گرفته و سپس لیست کالاها را به صورت لیستی جدولی در اکسل دارید و به راحتی و گذران وقت کمتری کالاهای خود را ویرایش کنید و سپس وارد فروشگاه خود کنید . این ماژول نسبت به ماژول معمولی آن دارای انتقال گزینه ها و خصوصیات و خصیصه ها و ..... در فروشگاه می باشد .همچنین می توانید از مشتریان خود نیز خروجی بگیرید . در زیر خصوصیات به صورت جداگانه ذکر شده .

 

خصوصیات ماژول ورودی و خروجی :

1- امکان دسترسی آسان تمام قسمت های ماژول و کار با آن

2- امکان ورودی/خروجی گرفتن از کالا به صورت جداگانه و در خطوط جداگانه

3- امکان  ورودی/خروجی گرفتن از گزینه ها و خصوصیات کالا ها به صورت جداگانه و جدا از کالاها

4- امکان  ورودی/خروجی گرفتن از مشتریان فروشگاه

5-امکان  ورودی/خروجی گرفتن از سفارشات در فروشگاه

6- امکان ویرایش بر روی فایل های ایجاد شده از خروجی ها با نسخه های مختلف excel و ورود مجدد به سیستم

7- امکات تعریف فیلتر های خاص روی خروجی با دستورات  تفکیک کردن و شباهات

8- پشتیبانی از سیستم های چند زبانه

9- سیستم مدیریت سطح سایز فایل و تکه تکه کردن فایل در صورت زیاد بودن حجم محصولات 

توضیح  روش استفاده از تصاویر در سیستم اکسل:

هماهنطور که میدانید برای ورودی تصاویر در اکسل باید مسیر عکس را وارد کنید و گروه زیپ شده فایل عکس را در مسیر image وارد کرده در اکسل آپلود و اکسترکت کنید. با این روش تصاویر در فایل اکسل شناسایی می شود.

نکته خیلی مهم در مورد استفاده از این ماژول:

با توجه به حساسیت استفاده از این ماژول قبل از استفاده از این ماژول حتما از دیتابیس خود از داخل هاست یک خروجی تهیه نمایید تا در صورت بروز هرگونه مشکل به دلیل اشتباه در استفاده از ماژول به راحتی بک آپ خود را بازگردانی نمایید.

ضمنا این ماژول به زودی برای نسخه ۲ اپن کارت نیز قابل استفاده خواهد بود و کاربرانی که علاقه به انتقال محصولات یا مشتریان خود به فروشگاه جدید دارند از این ماژول می توانند استفاده کنند. کاربران با یک تیکت می توانند درخواست نسخه ۲ را نیز مطرح کنند.

 

 

توجه ۱:

دقت شود که قبل از خرید ماژول حتما از نصب بودن لودر سورس گاردین بر روی هاست خود مطمئن شوید جهت مطمئن شدن از هاستینگ خود سوال فرمایید. در صورت نصب نبودن لودر سورس گاردین ماژول برای شما قابل نصب نخواهد بود و اپن کارت فارسی هیچ مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

توجه ۲:

با توجه به خاص بودن مصرف منابع این ماژول  در صورتی که هاستینگ شما محدودیت خاصی برای خروجی اکسل ایجاد کرده باشد و ماژول به درستی کار نکند اپن کارت فارسی هیچ مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود. تاییدیه هاستینگ اپن کارت فارسی صرفا روی شرکت آسان وب هاست بوده و مشتریان این شرکت هیچ مشکلی نخواهند داشت.

 

نمونه خروجی  :

خروجی از محصول

خروجی از دسته بندی

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی