نحوه تحویل سفارش گذاری ماژول

لطفا توجه فرمایید کلیه سفارشات داخل سایت طی 24 الی 72 ساعت کاری پردازش و لایسنس و به ایمیل شما ارسال می شود و بعد از خرید قابل دانلود نیست.

پشتیبانی اپن کارت

در رابطه با این محصول سوالی دارید؟ وارد بخش کاربری شوید و تیکت ارسال کنید

ناحیه کاربری

ماژول فرم ساز

یکی دیگر از ماژول هایی که از طرفدارن بسیاری برخوردار می باشد ماژول فرم ساز است. این ماژول قابلیت ساخت یک صفحه فرم برای دریافت اطلاعات دارد همچنین گزینه ای برای آپلود فایل که شامل رسید، عکس و ... می باشد.

از آنجایی که بسیاری از صاحبان فروشگاه ممکن است درخواست پذیرش نمایندگی یا مواردی مشابه داشته باشند این ماژول بهترین گزینه برای آنها است چون همانطور که در عکسها مشاهده می شود این ماژول قابلیت دریافت اطلاعات شناسنامه ای دارد همچنین امکان افزودن فیلدهایی با دکمه های رادیویی برای جنسیت یا وضعیت تاهل دارد و در آخر شما می توانید مواردی مثل تصویر کارت ملی یا فیش واریزی را دریافت کنید. همچنین می توانید برای دریافت تصویر رسید یا خرابی محصول و مواردی مشابه بیشترین استفاده را از این ماژول دریافت کنید.

توجه: دقت شود که قبل از خرید ماژول حتما از نصب بودن لودر سورس گاردین بر روی هاست خود مطمئن شوید جهت مطمئن شدن از هاستینگ خود سوال فرمایید. در صورت نصب نبودن لودر سورس گاردین ماژول برای شما قابل نصب نخواهد بود.


گزینه های موجود

قیمت محصول 0تومان
  • مدل کالا: 229
  • موجودی: در انبار موجود نیست
  • قیمت بدون مالیات: 0تومان