منو
سبد خرید
ماژول درگاه پرداخت اسنپ پی
ویدئو ماژول درگاه اسنپ پی

ماژول درگاه پرداخت اسنپ پی

4,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 4,500,000 تومان
گزینه های موجود

خرید و فروش اقساطی همیشه مورد توجه مشتریان و صاحبان کسب و کاران بوده است اما خرید اقساطی راحت و فروش اقساطی بی دردسر فقط با درگاه پرداخت اسنپ پی امکان پذیر است. این امکان هم برای خریداران که بدون ضامن و چک و سفته خرید می کنند و هم برای فروشندگان که کل هزینه را پس از کسر کارمزد اسنپ دریافت می کنند سودآور است.

همچنین دنیای تبلیغات بر مدار بیشتر دیده شدن توسط کاربر می چرخد. اپلیکیشن اسنپ با آمار بالای کاربر به پربازدیدترین اپلیکیشن ایرانی تبدیل شده است، پس اگر در لیست فروشگاه های اسنپ پی باشید بیشتر دیده می شوید. با افزونه درگاه پرداخت اسنپ پی، پرداخت اقساطی با درگاه اسنپ پی را به سایت فروشگاه اپن کارت خود اضافه می کنید. البته باید در نظر داشته باشید که برای دریافت درگاه اسنپ پی باید اقدام فرمایید.
از مزایای این درگاه نبود مشکلات فروش اقساطی است. شما محصولاتتان را اقساطی می فروشید ولی هزینه را نقدی از اسنپ پی دریافت می کنید. این هم به سود شما و هم مشتریان شماست. این درگاه به مدیران سایت های فروشگاهی امکان فروش محصولات خود را در 4 قسط می دهد. کاربران هم در زمان خرید قسط اول را پرداخت می کنند و سه قسط باقیمانده را بصورت ماهیانه به اسنپ پرداخت می کنند.

ویدئوی آموزشی ماژول درگاه پرداخت اسنپ پی را حتما مشاهده بفرمایید.

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی