منو
سبد خرید

ماژول های درگاه بانکی

کلیه ماژول های تجاری ملت،سرمایه، پارسیان، پاسارگاد و..... برای کارکرد هر چه بیشتر سایت فروشگاهی در این بخش قرار گرفته است.

از بهترین شرایط خرید اینترنتی خرید اقساطی است. درگاه اقساطی از کی وام این امکان را برای خریداران و صاحبان سایت فروشگاه ایجاد کرده است که بدون دردسر خرید کنند. مدیر فروشگاه با اخذ این درگاه و نصب ماژول درگاه اعتباری به سهولت فروش اقساطی خود را راه می اندازد. زمانیکه مشتری سفارش خود را ثبت کرد ق..
4,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,000,000 تومان
پس از ارائه ی نسخه رایگان ماژول بانک سامان اکنون تیم اپن کارت قصد دارد تا نسخه تجاری ماژول درگاه سامان اپن کارت را برای سایت فروشگاهی شما عزیزان ارائه نماید. ماژول بانک سامان که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گفته است توسط تیم قدرتمند اپن کارت آماده و پس از تست های فراوان اکنون آماده ی ارائه شده که..
550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
پس از ارائه ی نسخه ی رسمی فروشگاه ساز حرفه ای اپن کارت که اولین هدف ما بوده و با موفقیت نیز اجرا شده تصمیم گرفتیم تا با ارائه ی خدمات و محصولات کاربردی و مفید دیگری همچون انواع ماژول های پرداخت، قالب های زیبا، آموزش های پایه ای و حرفه ای و ... کاربران اپن کارت را در داشتن یک سایت فروشگاهی زیبا و بی ..
550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
پس از ارائه ی دو ماژول درگاه بانک های ملت و پاسارگاد اکنون تیم اپن کارت قصد دارد تا ماژول درگاه یکی دیگر از بانک های کشور به نام پارسیان را برای سایت فروشگاهی شما عزیزان ارائه نماید. ماژول بانک پارسیان که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گفته است توسط تیم قدرتمند اپن کارت آماده و پس از تست های فراوان..
550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
تیم اپن کارت پس از تلاش بسیار و ارائه ی نسخه ی فارسی فروشگاه ساز قدرتمند اپن کارت اکنون تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد ماژول ها و قالب های کاربردی و زیبا منعطف ساخته و سعی دارد تا با ارائه ی خدمات گوناگونی همچون ارائه ی ماژول ها و قالب های مختلف، آموزش های پایه ای و حرفه ای و ... هموطنان عزیز را ..
550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
قبل از هر چیز در نظر داشته باشید برای خرید ماژول باید از قبل با شرکت اسنپ پی قرارداد داشته باشید.خرید و فروش اقساطی همیشه مورد توجه مشتریان و صاحبان کسب و کاران بوده است اما خرید اقساطی راحت و فروش اقساطی بی دردسر فقط با درگاه پرداخت اسنپ پی امکان پذیر است. این امکان هم برای خریداران که بدون ضام..
4,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,500,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)