منو
سبد خرید
ماژول درگاه بانک ملت به همراه ستل (نسخه شاپرکی)
ماژول درگاه بانک ملت به همراه ستل (نسخه شاپرکی)
ماژول درگاه بانک ملت به همراه ستل (نسخه شاپرکی)
ماژول درگاه بانک ملت به همراه ستل (نسخه شاپرکی)

ماژول درگاه بانک ملت به همراه ستل (نسخه شاپرکی)

ماژول مخصوص سایت های اپن کارت
توجه داشته باشید این ماژول فقط مخصوص سیستم مدیریت محتوای اپن کارت است و برای سایر CMSها و سایت ها مانند وردپرس کار نمی کند.
550,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 500,000 تومان
گزینه های موجود

پس از ارائه ی نسخه ی رسمی فروشگاه ساز حرفه ای اپن کارت که اولین هدف ما بوده و با موفقیت نیز اجرا شده تصمیم گرفتیم تا با ارائه ی خدمات و محصولات کاربردی و مفید دیگری همچون انواع ماژول های پرداخت، قالب های زیبا، آموزش های پایه ای و حرفه ای و ... کاربران اپن کارت را در داشتن یک سایت فروشگاهی زیبا و بی نظیر یاری نموده و تجارت آن ها را نیز رونق بخشیم. اکنون وقت آن رسیده تا پس از ارائه ی ماژول بدون عیب زرین پال ماژول های درگاه های پرداخت بانک های کشور را نیز ایجاد نموده و در اختیار کاربران قرار دهیم یکی از این ماژول ها که پرطرفدارترین و معتبرترین ماژول های درگاه های پرداخت داخلی می باشد ماژول درگاه پرداخت بانک ملت بوده که با سعی و تلاش بسیار تیم اپن کارت آماده گردیده و پس از انواع تست های مختلف و نتایج مثبت اکنون آماده ی انتشار می باشد. این ماژول که اکنون تنها ماژول معتبر درگاه پرداخت بانک ملت برای سیستم فروشگاه ساز اپن کارت می باشد به صورت محصولی از فروشگاه تیم اپن کارت با قیمت مناسب و همراه با لایسنس ارائه شده که تنها قابل نصب بر روی یک دامنه بوده و کاربران گرامی در صورت داشتن چندین فروشگاه بایستی برای هر کدام لایسنس دیگری را خریداری نموده و از آن استفاده نمایند.

در ادامه نیز این نکته قابل ذکر بوده که این ماژول از امکان ستل برخوردار بوده که به فروشنده امکان دریافت وجه آنی، هنگامی که خریدار پول را پرداخت کرده و بانک هم تایید کرده ولی پول به حساب فروشنده واریز نشده را فراهم کرده و در حقیقت هنگامی که خریدی موفقیت آمیز است و کد رهگیری از طرف بانک به فروشنده اعلام می شود از طریق این امکان و در صورت عدم دریافت وجه، فروشنده در کمترین زمان ممکن وجه خود را از حالت تعلیق بانکی در می آورد. هم اکنون نسخه 2 درگاه پرداخت ملت، را برای کاربران عزیز خود آماده ساخته و برای کلیه مشتریان تجاری که قبلا این درگاه را خریداری نموده اند به صورت رایگان بروز رسانی می شود. (بدیهی است، دوستانی که حقوق کپی رایت اپن کارت فارسی را رعایت نکرده اند، برایشان بروز رسانی صورت نمی گیرد.)

برای بروز رسانی، فقط در منوی پشتیبانی، ارسال تیکت کنید. (لطفا تماس تلفنی برای این مساله نگیرید)
مشکلات برطرف شده:
1- پرداخت ملت با روش امنیتی جدید (در بیش از 95 درصد سایر فروشگاه ها این باگ پرداخت وجود داشته و اپن کارت فارسی از بهترین بهینه کنندگان این روش است)
2- افزوده شدن دکمه ستل دستی بعد از ستل اتوماتیک برای اطمینان خاطر فروشنده از سفارش و عدم نیاز به رفتن صفحه ستل دستی و وارد نمودن اطلاعات (تصویر ضمیمه شد)

توجه به یک نکته بسیار مهم:
دوستان دیده شده در سایر سایت ها ماژول ملت مشابه اپن کارت فارسی با قیمت ها پایین تر به فروش می رسد و دوستانی که از کیفیت کار آگاه هستند، لازم است بدانند، درگاه ملت، از حساس ترین درگاه های بانکی بوده و رعایت نکات برنامه نویسی خاصی دارد، که فقط یک تجربه قدیمی و چندین ساله، می تواند از ایجاد مشکلات و خسارات مالی فروشنده جلوگیری کنند، بدیهی است، فروشنده ای که در ماه چند صد هزاتومان یا بیشتر فروش دارد، باید به این نکته در درگاه بسیار خوب ولی حساس ملت نیز دقت نماید. در سایر سیستم ها شاید از 100 پرداخت، یک مورد مشکل دار شود و شاید حتی فروشنده به دلیل صحت بقیه پرداخت ها، متوجه این مساله نشود ، که اپن کارت فارسی، در ماژول ملت خود، حتی این 1 مورد را نیز نادیده نگرفته و از هر گونه مشکلی پرهیز نموده است. 

توجه: دقت شود که قبل از خرید ماژول حتما از نصب بودن لودر سورس گاردین بر روی هاست خود مطمئن شوید جهت مطمئن شدن از هاستینگ خود سوال فرمایید. در صورت نصب نبودن لودر سورس گاردین ماژول برای شما قابل نصب نخواهد بود. 

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی