منو
سبد خرید

افزونه های تجاری اپن کارت فارسی نسخه 3

کلیه افزونه های اپن کارت فارسی نسخه 3 در این بخش قرار می گیرد. برای راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی نیازمند امکانات متعددی از قبیل ماژول های درگاه پرداخت بانکی، ماژول های حمل و نقل و ... هستید.

شرایط و قوانین حذف کپی رایت اپن کارت فارسیبرای حذف کپی رایت سایت فروشگاهی اپن کارت فارسی (حذف متن پشتیبان : اپن کارت فارسی در انتهای سایت) استمرار در دریافت خدمات و پشتیبانی تجاری از فروشگاه ساز اپن کارت فارسی، نیاز است که هزینه حذف کپی رایت را بپردازید، در غیر اینصورت اپن کارت فارسی، هیچگونه خد..
1,635,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,500,000 تومان
Frequently Asked Questions) FAQ) به معنی سوالات پرسیده شده متداول است. یک وب سایت فروشگاهی خوب سوالات پرتکرار مشتریان خود را میداند و از قبل پاسخ آنها را برای مشتریان فراهم کرده است. FAQ یکی از قسمت های مهم و تاثیر گذار برای افزایش بازدید از سایت از طریق موتورهای جستجو است که باید حتماً بر روی وبسا..
872,000 تومان
قیمت بدون مالیات:800,000 تومان
در بازار رقابتی کنونی تخفیفات و ویژه ها تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد و با توجه به تغییرات لحظه ای قیمت ها در بازار به روزرسانی و ویرایش آنها در تعداد زیادی کالا بسیار وقت گیر است و امکان خطا را بالا می برد. تیم اپن کارت ماژول بسیار کاربردی را برای مدیران سایت فروشگاهی ارائه کرده که با امکانات و م..
763,000 تومان
قیمت بدون مالیات:700,000 تومان
در عصر خرید اینترنتی تصاویر نقش کلیدی در سفارشات ایفا می کنند هرچه تصاویر شما اطلاعات بیشتری در اختیار مشتری قرار دهد اعتماد و خرید بیشتر می شود. ماژول تصویر گزینه محصول برای بهبود عملکرد استاندارد تصاویر محصول سایت فروشگاهی اپن کارت طراحی شده است. این ماژول اجازه می دهد تا تصاویر را به گزینه های م..
2,180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,000,000 تومان
یکی دیگر از ماژول های که از طرفدارن بسیاری برخوردار می باشد ماژول ثبت فیش بانکی سایت فروشگاهی است.همیشه کاربرانی وجود دارد که به دلایلی نمیتوانند به صورت آنلاین مراحل پرداخت را طی کنند و بصورت حضوری برای پرداخت به بانک ها مراجعه میکنند، پس برای حصول اطمینان مدیر فروشگاه باید سیستمی طراحی شود که شمار..
381,500 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
یکی دیگر از ماژول های که در سایت فروشگاهی از طرفدارن بسیاری برخوردار می باشد ماژول جستجوی پیشرفته و هوشمند کاملا آجاکسی اپن کارت میباشد.همیشه کابران با این مشکل مواجه بودند که هنگام جستجوی یک محصول بخاطر اینکه نام کامل آن را نمیدانستند،قادر به یافتن و استفاده از آن نبودند.هم چنین از مشکلات های جستجو..
3,052,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,800,000 تومان
اگر برای ارسال کالا روش خاصی مد نظر دارید، برای مثال: امکان ارسال از طریق پیک موتوری، ارسال تیپاکس یا … از ماژول حمل و نقل حرفه ای یکی از پرکاربردترین ماژول های سایت فروشگاهی اپن کارت، استفاده کنید. در این ماژول می توان هزینه های حمل و نقل را با دو روش هزینه ساده و بر اساس هزینه های براکتی (..
763,000 تومان
قیمت بدون مالیات:700,000 تومان
شاید در مورد کالاهای سایت فروشگاهی خود و تغییر آن ها مخصوصا با وجود تغییرات قیمت ها در بازار شما هم خواسته باشد تا ویرایش را در مورد کالاهای خود اعمال کنید که با وجود فراوان بودن کالاها در فروشگاهتان این کار برای شما زمان گیر بوده و نیاز به صرف وقت زیادی دارد. اپن کارت فارسی برای این کار ماژولی را ا..
545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
پس از ارائه ی نسخه رایگان ماژول بانک سامان اکنون تیم اپن کارت قصد دارد تا نسخه تجاری ماژول درگاه سامان اپن کارت را برای سایت فروشگاهی شما عزیزان ارائه نماید. ماژول بانک سامان که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گفته است توسط تیم قدرتمند اپن کارت آماده و پس از تست های فراوان اکنون آماده ی ارائه شده که..
545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
پس از ارائه ی نسخه ی رسمی فروشگاه ساز حرفه ای اپن کارت که اولین هدف ما بوده و با موفقیت نیز اجرا شده تصمیم گرفتیم تا با ارائه ی خدمات و محصولات کاربردی و مفید دیگری همچون انواع ماژول های پرداخت، قالب های زیبا، آموزش های پایه ای و حرفه ای و ... کاربران اپن کارت را در داشتن یک سایت فروشگاهی زیبا و بی ..
545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
پس از ارائه ی دو ماژول درگاه بانک های ملت و پاسارگاد اکنون تیم اپن کارت قصد دارد تا ماژول درگاه یکی دیگر از بانک های کشور به نام پارسیان را برای سایت فروشگاهی شما عزیزان ارائه نماید. ماژول بانک پارسیان که اکنون در اختیار شما عزیزان قرار گفته است توسط تیم قدرتمند اپن کارت آماده و پس از تست های فراوان..
545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
تیم اپن کارت پس از تلاش بسیار و ارائه ی نسخه ی فارسی فروشگاه ساز قدرتمند اپن کارت اکنون تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد ماژول ها و قالب های کاربردی و زیبا منعطف ساخته و سعی دارد تا با ارائه ی خدمات گوناگونی همچون ارائه ی ماژول ها و قالب های مختلف، آموزش های پایه ای و حرفه ای و ... هموطنان عزیز را ..
545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)